Playlist 2018

SPEELLIJST van 2018

 

CALEIDOSCOOP / KLOEK

18 + 19 februari STRTFSTVL Showcase Utrecht

CALEIDOSCOOP

27 april Bredewegfestival Amsterdam

KLOEK [try-outs]

10 t/m 13 mei Hoogte80 Festival Arnhem

KLOEK

19 mei promotie Karavaan Festival Alkmaar

CALEIDOSCOOP

26 + 27 mei Maker Festival Twente Enschede

KLOEK

1 t/m 3 juni Zwolle Unlimited Zwolle

CALEIDOSCOOP

6 t/m 10 juni Karavaan Festival Alkmaar

16 juni Mystic Garden Amsterdam

KLOEK

6 t/m 8 juli Festival Onderstroom Vlissingen

CARNIVAL

28 juli t/m 5 augustus Libori Fest Paderborn (D)

CALEIDOSCOOP

1 september Festival Wouwdewoude eiland De Woude

KLOEK

3 + 4 september Künstlermesse Performance Paderborn (D)

CALEIDOSCOOP

16 september festival Bockesprongen Boxtel

KLOEK

22 september Kunsten op Straat Hardenberg

29 september Kunsten op Straat Raalte

30 september Kunsten op Straat Diepenheim

13 + 14 oktober Puppet International Meppel

CALEIDOSCOOP

20 t/m 27 oktober de Betovering Den Haag

 

SPEELLIJST van 2017

CALEIDOSCOOP

12+13 februari STRTFSTVL Showcase Utrecht

27 april Bredewegfestival Amsterdam

2 t/m 4 juni Zwolle Unlimited Zwolle

10 + 11 juni Kunstfietsroute Deventer

18 juni Buitenkunstig Gorssel

24 juni Festival ZomerBries Ede

23 juli Zomerfestival Marquette Heemskerk

28 t/m 30 juli Kunsten Op Straat Diepenheim

18 t/m 22 augustus Noorderzon Groningen

CARNIVAL

9 september Straatfestival Dirkshorn

CALEIDOSCOOP

10 september Kopje Cultuur Steenwijk

21 oktober Roots in the Woods Landgoed 't Loo

9 + 10 december Scrooge Festival Arcen

 

SPEELLIJST van 2016

CALEIDOSCOOP (try-out)

5 t/m 8 mei Festival Hoogte80 Arnhem

ATLANTIS

14 en 15 mei Theateretappe Brummen

28 mei Fries StraatFestival Leeuwarden

CALEIDOSCOOP

4 en 5 juni Amsterdam Open Air

25 juni Simmerdeis Drachten

CARNIVAL

3 juli Zomerpodium Heemskerk

ATLANTIS

8 t/m 10 juli Onderstroom Vlissingen

CALEIDOSCOOP

18 t/m 21 augustus Sonsbeek Theater Avenue Arnhem

ATLANTIS

2 t/m 4 september Valkhof Theater Avenue Nijmegen

CARNIVAL

18 september Fantastival Oss

ATLANTIS

24 september Singelfestival Edam

CALEIDOSCOOP

1 oktober open dag innovatie&techniek IPKW Arnhem

6 + 7 + 8 oktober ADM festival Amsterdam

15 + 16 oktober Roots in the Woods Apeldoorn

CALEIDOSCOOP + CARNIVAL

10 + 11 december Midwinter Fair Archeon Alphen a/d Rijn

CALEIDOSCOOP

16 + 17 + 18 december Festival Wonderstroom Vlissingen

 

SPEELLIJST van 2015

ATLANTIS
Koningsdag 27 april: Oranjepark Apeldoorn

Bevrijdingsdag 5 mei: Oosterbeek

23 + 24 mei: Theateretappe Brummen

PANDORA'S BOX
30 + 31 mei: Fries StraatFestival Leeuwarden

ATLANTIS
5 juli: Loeren bij de Boeren Houten

10 + 11 + 12 juli: Immerloo Park Festival Arnhem

CARNIVAL
17 juli: Doesburg Binnenste Buiten

PANDORA'S BOX 

25 juli: Totaalfestival Bladel

 
ATLANTIS

20 t/m 24 augustus: Noorderzon Groningen

29 augustus: Andersom Enschede

30 augustus: Mixtream Heerhugowaard

CARNIVAL
5 september: Festival op de Maat Eibergen

ATLANTIS
6 september: Straatfestival Wijhe

CARNIVAL
13 september: Kopje Cultuur Steenwijk

19 + 20 september: Elfia Arcen

ATLANTIS

5 + 6 oktober IKC (basisschool) Het Festival Zwolle

CARNIVAL

12 + 13 december Scrooge Festival Arcen