Speellijst 2024
SPEELLIJST 2024
soon more
SPEELLIJST van 2023
3 + 4 maart STRTFSTVL Showcase Ulft
(presentatie maquette De Vergeten Danseres)
KLOEK
27 april Bredewegfestival Amsterdam
CALEIDOSCOOP
18 T/M 21 mei Hoogte80 Festival Arnhem
KLOEK
24 juni Zon*Zin*Zomer Kultuureiland Damsterplas Steendam
CARNIVAL
7 t/m 9 juli Festival Onderstroom Vlissingen
KLOEK
15 juli Magisch Verhalen Festival Kasteel Middachten De Steeg
De Vergeten Danseres (try-outs)
17 t/m 20 augustus SonsbeekTheaterAvenue Arnhem
De Vergeten Danseres
4 + 5 september Performance Paderborn (D)
KLOEK
17 september Festival Bockesprongen Boxtel
SPEELLIJST van 2022
Het buitenfestivalseizoen kwam na de coronapandemie weer schoorvoetend tot leven. Ook wij ontwaakten voorzichtig uit die boze droom en prezen ons gelukkig dat we de onzekere periode redelijk ongeschonden doorstonden. En met plezier konden we enkele fijne stippen op de horizon zetten:
TRANSILO 26 t/m 29 mei: festival Hoogte80 in Arnhem
CARNIVAL 4 en 5 juni: festival Art of Wonder in Assen
KLOEK
13 juli Brussel
23 juli Magisch Verhalenfestival Dieren
8 augustus Sneekweek Sneek
27 augustus Theater op Straat Holten
22 oktober Theaterwandeling Sint Jansklooster
CALEIDOSCOOP
21 augustus Lent
10 + 11 december Scrooge Festival Arcen
SPEELLIJST van coronajaar 2021
Tussen de lockdowns in, toch nog enkele echte, inspiratieve energiestoten...
11 en 12 september KLOEK Kopje Cultuur Steenwijk
18 en 19 september KLOEK Art of Wonder Assen
SPEELLIJST van coronajaar 2020
Met gepaste blijdschap kondigen we aan dat Dapper weer in levenden lijve de straat op mag om een moment verstrooiing te bieden. En hoe kan het beter dan met KLOEK en Carnival welke beide, ook al is het symbolisch, ‘bevrijding’ verbeelden!
Graag brengen we weer even een terloopse glimlach èn inspirerende verwondering teweeg. De essentiële kernfunctie van straattheater tenslotte. Ook of juist in coronatijd.
12 september KLOEK UIT Festival Sneek (aangepast programma)
4 oktober CARNIVAL Kunstkanaal Tilburg (aangepast programma)
SPEELLIJST van 2019
26 + 27 februari KLOEK STRTFSTVL Showcase Utrecht
27 april KLOEK Bredewegfestival Amsterdam
18 mei KLOEK Kunsten Op Straat Hengelo (Ov.)
25 mei KLOEK Fries StraatFestival Leeuwarden
31 mei t/m 2 juni CALEIDOSCOOP Art of Wonder Assen
9 + 10 juni CALEIDOSCOOP Ribs & Blues Raalte
29 juni CARNIVAL Bolstjurrich Bolsward
20 juli KLOEK Theater op 't Zand Kootwijk
26 t/m 28 juli try-outs TRANSFORMER [2.5] HEIMLAND Diepenheim
2 t/m 4 augustus KLOEK Castlefest Keukenhof Lisse
15 augustus CALEIDOSCOOP Zomerhappening Nijdrop Opdijk (BE)
17 augustus CALEIDOSCOOP Corsofestival St. Jansklooster
25 augustus KLOEK BoeCult Boekel
26 + 27 augustus CALEIDOSCOOP Performance Paderborn (DE)
31 augustus CALEIDOSCOOP Euifeest Hasselt
29 september CARNIVAL Uitfestival Almere
20 oktober CALEIDOSCOOP Alles Kids Utrecht
7 + 8 december KLOEK Midwinter Fair Archeon Alphen a/d Rijn
14 + 15 december CALEIDOSCOOP Scrooge Festival Arcen
SPEELLIJST van 2018
CALEIDOSCOOP / KLOEK
18 + 19 februari STRTFSTVL Showcase Utrecht
CALEIDOSCOOP
27 april Bredewegfestival Amsterdam
KLOEK [try-outs]
10 t/m 13 mei Hoogte80 Festival Arnhem
KLOEK
19 mei promotie Karavaan Festival Alkmaar
CALEIDOSCOOP
26 + 27 mei Maker Festival Twente Enschede
KLOEK
1 t/m 3 juni Zwolle Unlimited Zwolle
CALEIDOSCOOP
6 t/m 10 juni Karavaan Festival Alkmaar
16 juni Mystic Garden Amsterdam
KLOEK
6 t/m 8 juli Festival Onderstroom Vlissingen
CARNIVAL
28 juli t/m 5 augustus Libori Fest Paderborn (D)
CALEIDOSCOOP
1 september Festival Wouwdewoude eiland De Woude
KLOEK
3 + 4 september Künstlermesse Performance Paderborn (D)
CALEIDOSCOOP
16 september festival Bockesprongen Boxtel
KLOEK
22 september Kunsten op Straat Hardenberg
29 september Kunsten op Straat Raalte
30 september Kunsten op Straat Diepenheim
13 + 14 oktober Puppet International Meppel
CALEIDOSCOOP
20 t/m 27 oktober de Betovering Den Haag
SPEELLIJST van 2017
CALEIDOSCOOP
12+13 februari STRTFSTVL Showcase Utrecht
27 april Bredewegfestival Amsterdam
2 t/m 4 juni Zwolle Unlimited Zwolle
10 + 11 juni Kunstfietsroute Deventer
18 juni Buitenkunstig Gorssel
24 juni Festival ZomerBries Ede
23 juli Zomerfestival Marquette Heemskerk
28 t/m 30 juli Kunsten Op Straat Diepenheim
18 t/m 22 augustus Noorderzon Groningen
CARNIVAL
9 september Straatfestival Dirkshorn
CALEIDOSCOOP
10 september Kopje Cultuur Steenwijk
21 oktober Roots in the Woods Landgoed 't Loo
9 + 10 december Scrooge Festival Arcen
SPEELLIJST van 2016
CALEIDOSCOOP (try-out)
5 t/m 8 mei Festival Hoogte80 Arnhem
ATLANTIS
14 en 15 mei Theateretappe Brummen
28 mei Fries StraatFestival Leeuwarden
CALEIDOSCOOP
4 en 5 juni Amsterdam Open Air
25 juni Simmerdeis Drachten
CARNIVAL
3 juli Zomerpodium Heemskerk
ATLANTIS
8 t/m 10 juli Onderstroom Vlissingen
CALEIDOSCOOP
18 t/m 21 augustus Sonsbeek Theater Avenue Arnhem
ATLANTIS
2 t/m 4 september Valkhof Theater Avenue Nijmegen
CARNIVAL
18 september Fantastival Oss
ATLANTIS
24 september Singelfestival Edam
CALEIDOSCOOP
1 oktober open dag innovatie&techniek IPKW Arnhem
6 + 7 + 8 oktober ADM festival Amsterdam
15 + 16 oktober Roots in the Woods Apeldoorn
CALEIDOSCOOP + CARNIVAL
10 + 11 december Midwinter Fair Archeon Alphen a/d Rijn
CALEIDOSCOOP
16 + 17 + 18 december Festival Wonderstroom Vlissingen
SPEELLIJST van 2015
ATLANTIS
Koningsdag 27 april: Oranjepark Apeldoorn
Bevrijdingsdag 5 mei: Oosterbeek
23 + 24 mei: Theateretappe Brummen
PANDORA'S BOX
30 + 31 mei: Fries StraatFestival Leeuwarden
ATLANTIS
5 juli: Loeren bij de Boeren Houten
10 + 11 + 12 juli: Immerloo Park Festival Arnhem
CARNIVAL
17 juli: Doesburg Binnenste Buiten
PANDORA'S BOX
25 juli: Totaalfestival Bladel
ATLANTIS
20 t/m 24 augustus: Noorderzon Groningen
29 augustus: Andersom Enschede
30 augustus: Mixtream Heerhugowaard
CARNIVAL
5 september: Festival op de Maat Eibergen
ATLANTIS
6 september: Straatfestival Wijhe
CARNIVAL
13 september: Kopje Cultuur Steenwijk
19 + 20 september: Elfia Arcen
ATLANTIS
5 + 6 oktober IKC (basisschool) Het Festival Zwolle
CARNIVAL
12 + 13 december Scrooge Festival Arcen